Dobré odpoledne, je čtvrtek 4.6.2020, 14:04. Dnes má svátek Dobroslav, zítra Norbert.

Infrapanely

Sálavé vytápění

Wellina

Celý článek
Služby nabízené společností VILLA HOMES s.r.o.
Cenová nabídka zdarma:

Pro zpracování předběžné cenové nabídky zašlete nejprve základní informace o vytápěném prostoru:
* Půdorysy jednotlivých podlaží s popisem užití jednotlivých místností (např. ložnice, koupelna atp..)
* Uvedení výšky stropu případně zaslat řezy místností
* Uvedení materiálu obvodových stěn a příček a jejich tloušťek včetně případného zateplení(např. Ytong 37,5cm + 10cm min. vata)
* Uvedení stavu obvodového zdiva (např. bez izolací vůči vlhkosti, viditelné poškození omítek v interiéru do výšky 1m atp.)
* Skladbu podlah (např. 10cm polystyren + 8cm mazanina + dlažba)
* Skladbu stropů (např. sádrokarton + 20cm min. vata)
* Popis a rozměry oken (např. špaletová po repasi, nová plastová k=1.1)
* Lokalita nemovitosti (např. Liberecko, Plzeňsko)
* Režim používání budovy (např. nárazově-chalupa, trvale-rodinný dům, byt)
* Uvedení kontaktů - email, telefon nebo poštovní adresu.
! Pro usnadnění jsme pro Vás nově připravili on-line poptávkový formulář. Po vyplnění několika údajů o vytápěném prostoru Vám naše kancelář nezávazně a zdarma zpracuje předběžnou cenovou nabídku.

První zaměření u zákazníka zdarma:

Po předběžné cenové nabídce viz bod 1 je třeba pro ověření návrhu zpracovat finální cenovou nabídku s ohledem na skutečný stav nemovitosti.
Odborný technik ověří rozměry místností, vlhkosti a materiál zdiva, technický stav oken a dveří a v případě potřeby upraví potřebné příkony infrapanelů.

Při osobním setkání v místě realizace se také stanovují nejoptimálnější umístění panelů s ohledem na rozměry místností, vybavení interiérů a požadavků klienta. Infratopení Wellina musí nejen dobře topit, ale i vypadat.

Doprava infratopení v ceně vyšší než 20 000kč zdarma po Praze a Středních Čechách:

Společnost VILLA HOMES s.r.o. pro své zákazníky nabízí dopravu infratopení zdarma po Praze a Středních čechách. Pro ostatní regiony je připravena přeprava za zvýhodněné ceny.

Konzultace s odborným prodejcem zdarma:

Profesionalita společnosti VILLA HOMES s.r.o. je založena na maximální profesionalitě informovanosti v oboru. Proto vás naše společnost zve po předchozí telefonické domluvě na telefonu 721 236 158 do našeho sídla na Praze 7, Letohradská 367/5, 170 00, kde se Vám budeme plně věnovat.

Zajištění odborných montážních firem zdarma:

Naše Společnost spolupracuje s řadou elektromontážních firem s možností jejich doporučení pro realizaci Vašeho nového infratopení. Současně jsme připraveni provézt snadnou instruktáž pro Vašeho současného dodavatele elektromontážních prací.

Poradenství v oblasti úspor energií a snížení teplených ztrát domů, bytů, hal a dalších:

Naše Společnost spolupracuje s řadou elektromontážních firem s možností jejich doporučení pro realizaci Vašeho nového infratopení. Současně jsme připraveni provézt snadnou instruktáž pro Vašeho současného dodavatele elektromontážních prací.

Pravidelná školení obchodních zástupců a montážních firem:

Společnost VILLA HOMES s.r.o. pořádá pravidelná školení pro své obchodní partnery, elektromontážní společnosti a další. Pravidelně informujeme o novinkách v sortimentu rakouského výrobce Infrarot Heizsysteme GmbH, o nových stavebních materiálech, jejich vhodnosti pro infratopení a dalších poznatcích důležitých pro maximální profesionalitu naší společnosti.


This is alternative content.

InfrapanelyPOZOR !!! od září 2013 poskytujeme na výrobky Wellina záruku 90 měsíců.
InfrapanelyKOMBISAUNA - Představení sauny III. Generace. Unikátní koncept spojuje tradiční technologie parních kamen finské sauny a vysoce kvalitní velkoplošné infrapanely Wellina v jedné kabině. OBĚ TECHNOLOGIE tak můžete využívat samostatně i souběžně v JEDNÉ KABINĚ.
InfrapanelyInfratopení Wellina v pořadu TV NOVA. Infratopení Wellina - v pořadu TV Nova. Sledujte Rady ptáka Loskutáka

www.infra-topeni.net
© VILLA HOMES s.r.o.
Editace