Dobré odpoledne, je čtvrtek 4.6.2020, 13:18. Dnes má svátek Dobroslav, zítra Norbert.

Infrapanely

Sálavé vytápění

Wellina

Celý článek
Infratopení v Technické knihovně v Praze
Národní technická knihovna je veřejně přístupná vědeckotechnická knihovna s unikátní nabídkou kolem 300 tisíc publikací ve volném výběru. Její fond je největší českou sbírkou domácích a zahraničních dokumentů z oblasti techniky a aplikovaných přírodních a společenských věd s ní souvisejících.

Naše infratopení pomáhá udržovat vhodnou teplotu interiéru.

Fotogalerie: Infratopení v Národní technické knihovně v Praze

Celý článek
Infratopení v restauraci Šlechtovka
Koncem roku 2010 jsme naše infratopení umístili na veřejně přístupném místě v restauraci Šlechtovka ve Stromovce Praha 7. Jsou zde umístěny 2 ks Power Heatrů.

Dříve se prostor vyhříval jen plynovými ohřívači. Nyní se používá kombinace plyn a elektrické infratopení. Rádi vás všechny přivítají v restauraci Šlechtovka . Informace na adrese : www.slechtovka.com

Fotogalerie: Infratopení v restauraci Šlechtovka

Celý článek
Rodinná infrasauna pro dvě až tři osoby
Rodinná infrasauna pro dvě až tři osoby, velikost v200xš120xd150, dřevo smrk, použity 3 ks infrapanelů IHS 600 zrcadlo, celkový příkon 1800 W. Doba přípravy sauny na teplotu 40 °C cca 40 minut. Délka saunování 30-45 minut.

Teplota dosahuje maximálně 55 °C. Vhodné pro malé děti, starší a nemocné lidi, kteří nesnáší vysoké teploty při finském saunování. Náklady na elektřinu za celý průběh saunování činí kolem 15,- Kč (ve veřejné infrasauně pořídíte službu od 100 do 400,- Kč za osobu). Tělesa lze použít již do stávající finské sauny a tím vznikne sauna kombinovaná. Majitel se poté může vždy před saunováním rozhodnout, jaký způsob si zvolí.

Fotogalerie: Rodinná sauna Příbram

Celý článek
Rodinný dům - Praha západ
Jedná se o rodinný dům na Praze západ. Zdi jsou z plné cihly 45 cm bez zateplení, okna plastová. Plocha je 75 m2. Jsou použité infrapanely o celkovém příkonu 4,95 kW.

Roční spotřeba byla navržena na 16.843,- Kč. V praxi byla o 400,- Kč překročena.

Fotogalerie: Rodinný dům - Praha západ

Celý článek
Činžovní byt na Praze 7
Činžovní byt na Praze 7 v 1. patře o celkové rozloze 47m2, výška místností je 2,9 m. Zdivo je 45 cm plná cihla. Jsou instalovaná plastová okna. Dům je nezateplen.

Koule Rondo 500, příkon 1000 W vytápí 2 místnosti a infrapanel IHS 900, příkon 900 W s motivem Abstrakt 4 vytápí pokoj.
Fotogalerie: Činžovní dům na Praze 7

Celý článek
Činžovní dům na Praze 6
Jedná se o byt z vnější části menšího činžovního domu na Praze 6. Jsou zde 3 venkovní zdi. Vytápěná plocha je 80 m2.

Materiálem obvodového zdiva je plná cihla o síle 45 cm, bez zateplení. Okna jsou plastová. Byla navržena tělesa s celkovým příkonem 4,8 kW. Celkové roční náklady vyšly pod 19.000,- Kč. Realizace byla provedena na podzim v roce 2010.
Fotogalerie: Činžovní dům na Praze 6

Celý článek
Kosmetický salon GERnétic
Dne 4. dubna 2011 byl v Dobříši slavnostně otevřen za přítomnosti pana starosty Mgr. Jaroslava Melšy kosmetický salon GERnétic. Je to již druhý salon svého druhu v ČR s našimi infrapanely, který používá infračervené vlny k různým procedurám. Naše společnost dodala 2 ks infrapanelů Wellina pod označením IHS 900 v bílém provedení a hliníkovým rámem.

Jsou umístěny na stropě nad lůžky klientů. V případě použití bude docházet i k ohřevu místností a tím i ke znatelným úsporám celého salonu.

Jsme rádi, že naše infratopení neumí jenom velmi úsporně vytápět a vysušovat, ale že může být používáno i v infrasaunách či v salonech. Využitím infraterapie bude určitě ještě do budoucna zjištěno mnoho uzdravujících prvků.
Zveme všechny do salonu GERnétic v Dobříši, ulice Františka Průši.
Telefonické objednání: +420 720 156 255, +420 606 152 343.
Fotogalerie: Kosmetický salon GERnétic

Celý článek
Rodinný dům Kublov u Zdic
Instalace proběhla v roce 2010.

Rodinný 1. patrový dům se nachází ve středu obce a je nezateplen. Zdivo je suché z plných pálených cihel. Celková vytápěná plocha je 95 m2. Jsou zde použita infratělesa o celkovém příkonu 6,5 kW.
Fotogalerie: Rodinný dům Kublov

Celý článek
Byt Letohradská, Praha 7
Instalace proběhla na přelomu roku 2004 až 2005. Jedná se o jednu z prvních instalací v ČR. Byt 3+1 o celkové ploše 74 m2 se nachází v činžovním domě v 5. patře. Byt je nezateplen. Zdivo je suché z plných pálených cihel. Nevýhodou jsou však špaletová dřevěná okna o velikosti 180x150 cm ve třech místnostech. Jsou zde použita infratělesa o celkovém příkonu 2,6 kW, což je příkon rychlovarné konvice v kuchyni pod červeným infrapanelem s dřevěným rámem.

Byt je nezateplen. Zdivo je suché z plných pálených cihel. Nevýhodou jsou však špaletová dřevěná okna o velikosti 180x150 cm ve třech místnostech. Jsou zde použita infratělesa o celkovém příkonu 2,6 kW, což je příkon rychlovarné konvice v kuchyni pod červeným infrapanelem s dřevěným rámem.
Fotogalerie: Byt Letohradská, Praha 7
Celý článek
ČSOB banka Radlická, Praha 5
Instalace proběhla v roce 2011. Jedná se o ohřev dvou vstupních recepcí. V budově, která je největší svého druhu v ČR a druhá v Evropě, je použita kombinace vytápění podlahovým a horkovzdušným topením. I přesto však byla na recepcích u vstupu do obrovského bankovního komplexu zima. Instalací 6 ks těles, u kterých je použita pouze sálavá složka, se zlepšila okamžitě tepelná pohoda obsluhy recepcí.

Jsou zde použita infratělesa o celkovém příkonu 2,85 kW. Je zde využito speciální regulace sálavého výkonu. Tělesa jsou umístěna na stojany, které velmi dobře esteticky zapadají do celkového architektonického prostředí budovy, jež vyhrála několik mezinárodních ocenění jako budova roku 2008.
Fotogalerie: ČSOB banka Radlická, Praha 5

This is alternative content.

InfrapanelyPOZOR !!! od září 2013 poskytujeme na výrobky Wellina záruku 90 měsíců.
InfrapanelyKOMBISAUNA - Představení sauny III. Generace. Unikátní koncept spojuje tradiční technologie parních kamen finské sauny a vysoce kvalitní velkoplošné infrapanely Wellina v jedné kabině. OBĚ TECHNOLOGIE tak můžete využívat samostatně i souběžně v JEDNÉ KABINĚ.
InfrapanelyInfratopení Wellina v pořadu TV NOVA. Infratopení Wellina - v pořadu TV Nova. Sledujte Rady ptáka Loskutáka

www.infra-topeni.net
© VILLA HOMES s.r.o.
Editace