Dobré odpoledne, je čtvrtek 4.6.2020, 14:22. Dnes má svátek Dobroslav, zítra Norbert.

Infrapanely

Sálavé vytápění

Wellina

Celý článek
O společnosti VILLA HOMES s.r.o.
Společnost VILLA HOMES s.r.o. je autorizovaným prodejcem společnosti USby s.r.o. (www.usby.cz), oficiálního dovozce infratopení Wellina v České republice. Pro své zákazníky zajišťuje komplexní služby spojené s návrhem, distribucí a instalací infratopení. Mateřské sídlo společnosti je v Praze, ale naši zákazníci nás mohou navštívit i v Příbrami.

Společnost VILLA HOMES s.r.o. chce přinášet svým zákazníkům pouze ten nejkvalitnější produkt a služby na trhu. Tomuto cíli podřídila celou svou činnost a infrapanely Wellina a profesionální prodejci nám umožňují dosažení tohoto náročného cíle. Trvalé získávání zkušeností a znalostí z oblasti infravytápění a školení obchodních partnerů zaručují našim zákazníkům maximální spokojenost s infratopením Wellina.

Firemní vize
Nabízet profesionální služby a nabízet našim zákazníkům komplexní řešení otázky vytápění a úspor energií. Díky kvalitnímu produktu a znalosti v oblasti vytápění budeme vždy schopni nabídnout zákazníkům nejkvalitnější podporu a pomoc.

Naše společnost nekončí s nabídkou služeb ani po uskutečnění prodeje, a stále informuje o novinkách v dané oblasti a pomáhá a radí jak dále spořit a efektivněji využívat energie.

Cílem naší společnosti není pouze uskutečnit obchod, ale mít trvale spokojené zákazníky a díky vysokým úsporám energií šetřit životní prostředí.

This is alternative content.

InfrapanelyPOZOR !!! od září 2013 poskytujeme na výrobky Wellina záruku 90 měsíců.
InfrapanelyKOMBISAUNA - Představení sauny III. Generace. Unikátní koncept spojuje tradiční technologie parních kamen finské sauny a vysoce kvalitní velkoplošné infrapanely Wellina v jedné kabině. OBĚ TECHNOLOGIE tak můžete využívat samostatně i souběžně v JEDNÉ KABINĚ.
InfrapanelyInfratopení Wellina v pořadu TV NOVA. Infratopení Wellina - v pořadu TV Nova. Sledujte Rady ptáka Loskutáka

www.infra-topeni.net
© VILLA HOMES s.r.o.
Editace