Dobré odpoledne, je čtvrtek 4.6.2020, 13:06. Dnes má svátek Dobroslav, zítra Norbert.

Infrapanely

Sálavé vytápění

Wellina

Celý článek
Certifikáty a ocenění


Naše certifikáty - přehled (klikni na obrázek níže)

Německý certifikát IBR (klikni na obrázek níže) stanovuje vliv výrobku na zdraví uživatelů jak z hlediska působení vytápění na lidský organizmus tak i z hlediska materiálového složení tedy obsahu jedovatých látek, těžkých kovů, uvolňování výparů a dalších nebezpečných látek při provozu. Tento certifikát významně posiluje naší pozici při porovnávání s výrobky českých výrobců, které z důvodu vypařování nebezpečných látek při zapnutí infrapanelů nemohou tuto certifikaci získat. Certifikace je opět poměrně dostupná a získávají je pouze výrobky nejvyšší kvality. Více informací můžete získat na webu www.baubiologie-ibr.de
Ocenění


Ocenění Ocenění

Hlavní cena FOR ARCH 2005 8. Mezinárodního veletrhu 3.-6.5.2005 v Banskej Bystrici.


Ocenění Ocenění

Čestné uznání z 9. mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace Aqua-therm Nitra 2007 (SK) za optimální řešení sálavého vytápění bytových prostor.
Čestné uznání na výstavě MODDOM 2007 za výrobek roku 2007.This is alternative content.

InfrapanelyPOZOR !!! od září 2013 poskytujeme na výrobky Wellina záruku 90 měsíců.
InfrapanelyKOMBISAUNA - Představení sauny III. Generace. Unikátní koncept spojuje tradiční technologie parních kamen finské sauny a vysoce kvalitní velkoplošné infrapanely Wellina v jedné kabině. OBĚ TECHNOLOGIE tak můžete využívat samostatně i souběžně v JEDNÉ KABINĚ.
InfrapanelyInfratopení Wellina v pořadu TV NOVA. Infratopení Wellina - v pořadu TV Nova. Sledujte Rady ptáka Loskutáka

www.infra-topeni.net
© VILLA HOMES s.r.o.
Editace